IV Memoriał im. Przemysława Kożucha

8 grudnia w tym samym czasie uczestniczyliśmy w silnie obsadzonymIV Memoriale im. Przemysława Kożucha organizowanym przez częstochowską Skrę.Niestetynie ma możliwości, aby ciągle wygrywać lub zajmować miejsca "na pudle". Tym razem zajmujemy6-te miejsce. W Częstochowie nasza kadra osłabiona nieco chorobami (tymi przebytymi i tymi, które jak się okazało właśnie się rozwijały)wychodzi ze swojej grupy, ale natrafia w ćwierćfinale na Koronę Kielce, która jest znaną marką w roczniku 2004. Niestety ten mecz przegrywamy 2:1 pomimo ofiarnej walki do ostatnich sekund. Wprost trudno się oprzeć wrażeniu, że w normalnej dyspozycji dalibyśmy radę Kielczanom. O ile w tym spotkaniu można mówić o braku szczęścia to w przekroju całego turnieju było widać brak błysku i świeżości u naszych zawodników. Podziękować jednak należy za walkę i ambicję, którą "udokumentowali" wieloma siniakami. Wspomnieć należy, że w końcowej klasyfikacji wyprzedziliśmy inne znane marki jak Ruch Chorzów czy GKS Bełchatów.

Wyróżnienie indywidualne dla najlepszego z naszego zespołu otrzymał Adrian Woźniakowski. Gratulujemy!

Klasyfikacja generalna spotkania:

1. Promotor Zabrze