II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w Rypinie

8 grudnia w hali Rypińskiego Centrum Sportu został rozegrany już po raz drugiOgólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Rypina. Organizatorem turnieju był UKS Trójka Rypin.Naszzespół toczył niezwykle ofiarne boje w "grupie śmierci" w której organizatorzy skierowali najlepsze drużyny na turnieju. Mierzyliśmy się tam między innymi z Arką Gdynia, Zawiszą Bydgoszcz czy Jagiellonią Białystok. Każdemu,kto śledzi rozgrywki w roczniku 2004 nazwy te kojarzą się jednoznacznie z najwyższym poziomem sportowym. W tej sytuacji osiągnięcie jednego zwycięstwa i jednego remisu nie wygląda wcale skromnie. Drużynie naszej jednak zabrakło jednego punktu, aby wyjść z grupy i ostatecznie zostaje sklasyfikowana na 10-tym miejscu. Dziękujemy chłopcom za walkę i życzymy zdrowia!

Klasyfikacja generalna spotkania:

1. Arka Gdynia