PITY 2014

Przypominamy , że wszyscy chętni 1 % podatku wpłacają na fundację UŚMIECHNIJ SIĘ (podobnie jak w latach ubiegłych)

W nieprzekraczalnym terminie do 31 maja proszę przynieść kopie PIT-ów lub inne wiarygodne źródła potwierdzające dokonanie takowych wpłat do Kamila Mirowskiego. Jeśli tego nie dopilnujemy będziemy musieli dłużej czekać na pieniądze.

Tak jak w zeszłym roku 1 % z podatku za 2014 r przekazujemy na Fundację Pomocy Dzieciom "Uśmiechnij Się"

W dokumencie PIT-37 znajdujemy:

CZĘŚĆ I - w polu 123 „Numer KRS”, mamy: 0000295343
CZĘŚĆ J - w polu 125 „Cel szczegółowy 1%”, mamy: DLA DRUŻYNY ŁKS ŁÓDŹ ROCZNIK 2004
Przekazane pieniądze trafią do naszej drużyny. Tyle ile wykażemy w PIT-ach, tyle pieniędzy dostaniemy. Kopie tej strony PIT-u, gdzie są wszystkie informacje, które potwierdzają przekazanie 1% przekazujemy do  Trenera.