Piknik na zakończenie sezonu

Dnia 30 czerwca odbył się piknik na zakończenie sezonu drużyny piłkarskiej ŁKS Rocznik 2004 i młodsi.Drużyna trenuje dopiero od 10-ciu miesięcy, ale zdołała już zaistniećna futbolowej mapie Polski i skompletować sportowe osiągnięcia. Do najważniejszych zaliczyć należy:

• II miejsce w Anilana Cup Łódź Grudzień 2012
  • XI miejsce w Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski U-9 w StarogardzieLuty 2013
  • II miejsce w Deichmann Minimistrzostwach Łódź Czerwiec 2013
  • II miejsce w Widok Cup Skierniewice Czerwiec 2013-07-02

Największym osiągnięciem jest jednak bardzo duży postęp, jaki uzyskał zespół oraz poszczególni piłkarze w tak krótkim okresie czasu. Jest to niewymierna wartość, ale dostrzegalna tzw. „gołym okiem” dla każdego, kto widział pierwsze treningi czy też sparingi oraz porównał je ze zmaganiami w końcówce sezonu.
W trakcie pikniku odbył się mecz rodzice-dzieci a także szereg konkursów sportowych dla młodych piłkarzy. Doszło także do kilku miłych ceremonii. Wszyscy zawodnicy otrzymali od trenera dyplomy oraz torby z upominkami od fundatorów, których listę zamieszczono niżej w podziękowaniach. Przekazany został takżePuchar Prezydenta Miasta Łodzi dla drużyny ŁKS 2004 oraz Pana Trenera Szymona Kowalczyka w uznaniu za wyniki sportowe sezonu.Firma SWM Poland przekazała torbę medyczną oraz 10 piłek. Podczas pikniku odbył się także grill ufundowany przez rodziców oraz sponsorów, z którego dochód przeznaczono w całości na fundusz drużyny. Należy w tym miejscu gorąco podziękować fundatorom, sponsorom oraz rodzicom i gościom, którzy chętnie wrzucali datki do udostępnionych puszek a także pomagali grilla zorganizować i obsłużyć.

Podziękowania:

• Stowarzyszeniu Kibiców ŁKS za upominki dla młodych piłkarzy (skarpetki, długopisy, ołówki i inne),
  • Urzędowi Miasta Łodzi za ufundowanie pucharów oraz przekazanie albumów oraz smyczek,
  • Firmie SWM Poland za przekazanie torby medycznej oraz 10 piłek,
  • Firmie Seisan & Senden za koszulki oraz wsparcie grilla,
  • Firmie Pana Świątczaka za prezenty dla dzieci,
  • Tacie Igora Lambrechta za przekazane artykuły spożywcze na grill oraz wodę w trakcie sezonu,
  • Firmie Pani Kozłowskiej za drużynowe kalendarze,
  • Restauracji Rusałka za ławki i stoły na grill,
  • Stowarzyszeniu Klub 100 ŁKS za wspieranie materialne w trakcie sezonu,
  • Firmie Doskomp za pomoc informatyczną oraz organizacyjno-prawną,
  • Panu Kozłowskiemu za profesjonalne filmy o drużynie,
  • Pani Woźniakowskiej za profesjonalną dokumentację fotograficzną drużyny oraz prowadzenie serwisów internetowych,
  • Kierownikowi Drużyny Darkowi Darnowskiemu za wielkie zaangażowanie w sprawy organizacyjne drużyny,
  • Panu Trenerowi Szymonowi Kowalczykowi za pracę z drużyną wykraczającą poza standardowe obowiązki,
  • Zaangażowanym w sprawy organizacyjne Rodzicom oraz Młodym Zawodnikom za wszystko!

Zapraszamy do galerii zdjęć. Fot. Anna Woźniakowska.