Liga: Zwycięstwo z Mazovią

W strugach deszczu i zimnie przyszło nam rozgrywać mecz w dość dalekim Tomaszowie Mazowieckim. Mazovia to bardzo solidna drużyna, z którą niejednokrotnie "napociliśmy" się w różnych turniejach. Dodatkowo była niepokonana u siebie jak dotąd w lidze. Mecz zaczęliśmy od ostrego pressingu i dość zdecydowanych akcji co przyniosło trzy bramkowe prowadzenie. Po okresie naszej przewagi Mazovia przebudziła się i zaczęła naciskać. W efekcie zdobyła pierwszego gola. Druga tercja nie przyniosła bramek. Trzecia zaś przyniosła bramkę nam i naszym rywalom. Podkreślić jednak należy, że gra wyglądała bardzo dobrze. Nasza drużyna miała siłę, szybkość, taktykę i pomysł na grę. Brakowało nieco wykończenia pod bramką. Silny deszcz powodował, że piłka i korki na murawie wyprawiały istne cuda. W rezultacie nie wykorzystaliśmy kilku stuprocentowych sytuacji. Dziękujemy naszym rywalom oraz naszym chłopcom za emocjonującą i dobrą grę.

Mazovia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łódź 2:4

Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania. Fot. Anna Woźniakowska.