Badania lekarskie - informacje

W uzgodnieniu z Doktorem Markiem Drobniewskim i Trenerem Koordynatorem przesyłam informacje, dotyczące badań okresowych, dopuszczających zawodników do treningów i grania.

Przypominam, że jest konieczność zdyscyplinowania wszystkich korzystających z Poradni "Almed" ul.Kilińskiego 228.

Najważniejsze to:
1. Skierowanie z POZ od lekarza pierwszego kontaktu do PORADNI MEDYCYNY SPORTOWEJ – wyłącznie dla osób, które do tej pory nie mają założonych kart w ALMED i nie były.

2. Osoby, które już mają założone karty w ALMED, nie muszą przedstawiać żadnego skierowania. Wystarczy wyłącznie umówić te osoby najlepiej w grupie w ALMED zgodnie z podanymi niżej terminami.
3. Obowiązuje punktualność.
4. Wizytę w Poradni ALMED każdy trener powinien wcześniej poprzedzić tel. do dr Marka Drobniewskiego.
5. Wizytę na badania okresowe poprzedzić zarejestrowaniem się odpowiednio wcześniej. Na następne badanie najlepiej umówić się po wyjściu z gabinetu (limity punktów na tą usługę!).
6.
Niepełnoletni przychodzą na badania z opiekunem prawnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. Obowiązuje kultura i właściwe zachowanie.

8. Zgodnie z sugestią Pana Doktora najlepiej byłoby zorganizować przykładowo jakąś sobotę od rana dla kilku naszych drużyn w sierpniu czy na początku września przed końcem ważności aktualnych badań. Wtedy klinika ALMED byłaby otwarta w tym dniu wyłącznie dla naszych zespołów. To jednak wymaga koordynacji i kontaktu pomiędzy naszymi trenerami i kierownikami.

9. Doktor namawia wszystkich kierowników czy trenerów, by przed wyznaczoną wizytą w ALMED podjechać do doktora do poradni na Kilińskiego, by sprawdzić w kartach, co potrzeba zrobić, a czego nie trzeba.

10. Pan Doktor Marek Drobniewski przekazuje dodatkową informację, że od tego tygodnia został uruchomiony punkt pobierania badań laboratoryjnych w Poradni na miejscu!

Przypomnę wytyczne:

Laryngolog i okulista obowiązuje raz na 2 lata

Stomatolog obowiązuje na rok

Cztery badania laboratoryjne (OB., morfologia, glukoza, mocz) obowiązują na rok.

EKG robi się na miejscu poradni ALMED.

Poniżej terminy wizyt w Poradni Medycyny Sportowej w ALMED:

IX - 03, 10, 17

X - 01, 22, 29